home

14.12.2021
tady jsiněco ke čtenítady jsiobrázky čtení
VYDANÉ TEXTY

Zpověď socialistického děvčátka

Jsem listonoška

Ztratila se úcta k předkům

Betlémská hvězda

Okna

Nezemřel ten, kdo žije ve vzpomínkách

Zlá matka cenzorka

Ticho

Nekoukej na ty hodiny a dejchej

Ztracené múzy

Maminka má vždycky pravdu

Hledání

Rozhovor se zrcadlem

Stal se zázrak

Zubařům pacienti neumírají

Slunce zářilo a já taky, štěstím
   14.12.2021 - Tak už zase chodím do práce. Musím se moc věcí naučit zpaměti, ale díky svátkům bude čas. V tuto chvíli jem vypomáhám s ilustracemi k článkům. Postupně je přidám do galerie na Rajčeti. A jinak se máme fajn. Co vy?

17.11.2021 - Dokončen rozhovor s panem Vladimírem Vondráčkem, hlasatelem počasí. Lze ho přečíst na stránce literárno a v Senior tipu vyjde  20.11.2021

13.11.2021 - Nainstalovala jsem si Chatovací okénko, do kterého mi můžete psát. Pokud jsem on-line, odepíši ihned. Pokud ne, formou emailu mi to přijde i do mobilu, kde mohu odpovědět také. Samozřejmně, že pouze, pokud mám připojení k internetu, že. Tak se nebojte, pište i jen pozdravy, že jste tu byli, ať se s tím naučím pořádně pracovat.

11.11.2021 - Tak teď budu pár dní pouze a jen doma. Zapracuji na vzkazníku, na galerii a taky zase něco napíšu. A budu kreslit. Zkrátka RELAX!

1.10.2021 -
Vyšel mi další článek na  Senior Tipu, dne 30.10.
Tvořím novou stránku - Galerie. Je to pomalý proces, jelikož mnoho ilustrací jsou velké soubory, nebo je mám uložené mimo PC, takže to půjde pomaleji, než jsem si myslela. Ale tady můžete k
ouknout.
Internetový portál pro všechny krajany
český dialog